Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,238 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
  • vysadenie antikoncepcie a menstruacia

    , Autor: Registrovaný používateľ

    Dobry den chcem sa opytat pred mesiacom som vysadila antikoncepciu predtym ked som ju brala tak som dostavala menstruaciu pravidelne po 28 dnoch a teraz mi meska uz dva dni moze to byt tym ze som vysadila tabletky a preto mi meska? Dakujem

Podobné otázky

  • vysadenie antikoncepcie a menštruácia

    , Autor: Registrovaný používateľ

    Dobry den.
    vo februari som vysadila antikoncepciu brala som ju nepretrzite cca 13 rokov (Cilest, Mercilon, Triregol) posledny rok som brala Yadine. Uz pred piatimi dnami som mala dostat menstruaciu, ale zatial stale nic (tehotna nie som), moze nastat problem s menstruacnym cyklom? ako dlho po vysadeni tabletiek trva kym nabehne prirodzena menstruacia?
    chceli by sme s manzelom babatko, ako dlho mame cakat?
    Vdaka za odpoved.
    Katarina

    Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

    Dobrý deň,
    antikoncepcia može maskovať Vaše poruchy cyklu a preto po vysadení može vynechať. Počkajte na ďalší cyklus, malo by sa to obnoviť, o tehotnosť sa možete pokúšať hneď.