• vysadenie antikoncepcie a menštruácia

    Dobry den.
    vo februari som vysadila antikoncepciu brala som ju nepretrzite cca 13 rokov (Cilest, Mercilon, Triregol) posledny rok som brala Yadine. Uz pred piatimi dnami som mala dostat menstruaciu, ale zatial stale nic (tehotna nie som), moze nastat problem s menstruacnym cyklom? ako dlho po vysadeni tabletiek trva kym nabehne prirodzena menstruacia?
    chceli by sme s manzelom babatko, ako dlho mame cakat?
    Vdaka za odpoved.
    Katarina

    Dobrý deň,
    antikoncepcia može maskovať Vaše poruchy cyklu a preto po vysadení može vynechať. Počkajte na ďalší cyklus, malo by sa to obnoviť, o tehotnosť sa možete pokúšať hneď.