• Padanie vlasov

    Dobrý večer, beriem druhý blister antikoncepcie Mistra a začali mi viac vypadávať vlasy, predtým som užívala Maitalon a takýto problém som nemala. Môže to spôsobovať Mistra? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    ak pri maitalone ste nemali tento problém, je malá pravdepodbnosť, že pri Mistre Vám padajú vlasy kvôli antikoncepcii. Ak by to však pokračovalo, môžete sa vráti´t k pôvodným tabletkám.