• Padanie vlasov

    Dobrý deň, beriem antikoncepciu Mistra a veľmi mi padajú vlasy. Pomohla by zmena na Jeanine alebo za antikoncepciu z iným zložením hormónov? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    pri antikoncepcii môže mať rast vlasov troche zmenené fázy a naraz môže vypadávať viacero vlasov, stav je však prechodný a mal by sa upraviť, podobne je to aj v tehotnosti.