• Je to vhodne?

    Dobri den pan doktor chcela som sa spitat ak uzijem nehormonalnu antikoncepciu pharmatex mozem pouzivat aj lubrikacny gel neznizi to ucinost tej letky co zabranuje otehotneniu a na kolko percent je ucina tato nehormonalana antikoncepcia??

    Dobrý deň,
    pharmatex je pomerne účinný, z žien, čo ho používajú rok otehotnejú cca. 2. Lubrikačný gel by mohol znížiť jeho účinnosť, neodporúčam ho.