• Aj tak možem byť tehotná? pokracovanie

    Ja som sa jej pýtala,či môžem byť tehotná, a ona povedala ,že keď tam bol alkohol nevie ako mohla reagovať pečeň a ,že určité riziko tam byť môže. A následne som sa ja rozhodla, že žiadne také malé riziko nechcem a preto som ju kontaktovala znovu, že som sa teda rozhodla tú tabletku užiť a ona povedala, že dobre , že mám prestať užívať HAK do 5 dní od užitia escapelle tabletky by som mala dostat menzes a potom na 5ty deň menzesu zase pokračovať v HAK teda v Yadine. Takže možno nebolo ideálne, že som si dala escapelle ?A myslíte si ,že by som nemala byť tehotná? a kedy si myslíte , že môžem očakávať menzes?lebo tabletku escapelle som si dala po 60hodinách do stiku 15.6. o 15:00 dnes je to asi 4 dni od toho a moje telo sa netvári ako keby som mala pred menzesom, tak by som chcela vediet Váš názor. ĎAKUJEM a dúfam,že odpoveď bude pre mňa pozitývna. Pekný deň

    Dobrý deň,
    alkohol účinky antikoncepcie neznižuje a preto nie je poterbné sa ešte istiť, ak beriete Yadine, ste chránená aj po opici ako hrom.
    predpokladám, že tehotná nie se, ale neviem, ako Vám príde menštruácia po týchto excesoch. Predpokladám, že do 10 dní od vynechania Yadine.