• Otazka????

    Dobry den prajem chcela by som sa Vás opytat na nazor Pharmatexu gelu alebo tabliet nakolko dojčim ešte malu???Aky je v tom rozdiel medzi tabletkami cerazette alebo azalia či je ten gel lepši a spolahlivejši alebo narovnako????Lebo som sa dočitala same negativne veci na tabletky tie vyšie napisane.A gel si večšina pochvaluje.A ešte ked sa začne uživat ten gel či sa musi potom stale aby sa predišlo otehotneniu???Dakujem pekne za vašu odpoved a čas s pozdravom Marcela

    Dobrý deň,
    spoľahlivosť je rovnaká. Pharmatex je vhodnejší, ak máte styk iba zriedka, Cerazette sú vhodné ak máte styk pravideľne aspoň 1x za týždeň.
    Pharmatex krém sa užíva vždy pred stykom.