• silna menstruacia

    Dobry den, chcela by som sa opytat na vysvetlenie a ci je to v poriadku. Uzivam Yasminelle uz rok. Menstruacia mi zacne na 4.den v tyzdnovej prestavke. 4.,5.,6. den je uplne slabucka, len spinenie a na 7. den je to dost silne krvacanie. Niekedy nestiham menit vlozku, tak sa zo mna leje. Je to na take 3-4vlozky. A na 8.den, teda den, ked beriem tabletku z noveho balenia, uz takmer nekrvacam. Mala by som zmenit HAK na inu? Dakujem. Pekny den.

    Dobrý deň,
    ak neanemizujete, tak by to nemalo nič znamenať, často odhad sily krvácania u ženy nie je presný, to čo jedna považuje za silné krvácanie, druhej sa zdá slabé. Osobne si myslím, že to nie je dovod na zmenu preparátu, ak nemáte iné potiaže.