• moznost

    dobry den,
    chcela by som sa spytat, ci ste uz (alebo kolkokrat) ste zazili ze zena (alebo dievca) otehotnela napriek tomu, ze brala hormonalnu antikoncepciu?
    Dakujem

    Dobrý deň,
    mal som jednu pacientku, ktorá otehotnela pretože brala tabletku iba po styku, napriek tomu, že som ju poriadne poučil.
    Osobne som pacientku, ktorá poctivo brala tabletky tehotnú nemal, ale s počutia o podobných prípadoch viem.