• Dienorette

    Dobrý deň. Začala som užívať antikoncepciu 2.10 v prvý deň menštruácie avšak cela táto menstruacia bola taká slabá (mávala som vždy extremne silnú) . Neviem či hneď prvá tabletka mohla mat vplyv. Táto menstruacia trvala 5dni . Po dvoch týždňoch užívania som dostala opäť menštruáciu (brala som aj antibiotiká) a v letáčiku je , že pokračovať v užívaní. Zostava mi pár tabletiek a neviem či mat aj tu 7dnovu pauzu alebo pokračovať . Menstruacia stále trvá. Ďakujem veľmi pekne za odpoved :)

    Dobrý deň,
    pokračujte v užívaní podľa návodu, prvé tri mesiace sa môže vyskytnúť rôzne krvácanie a hlavne ak sa k tomu užívajú aj antibiotiká. Stav sa upraví, ale tento mesiac nie ste ešte 100% chránená, kvôli tým antibiotikám.