• daylla

    Dobrý den, mám 43 r. a užívam dayllu, kvoli problémom s cyklom, mala som dlhé menzes, ktoré nechceli skončit...dayllu užívam 3 roky a som spokojná, pekne sa všetko upravilo. Čítala som, že sa blistre možu aj spájat a užívat bez prestávky, mohla by som teda užívat napr. 3 blistre, alebo aspon 2 vkuse, aby som nemala každý mesiac menzes? Či v mojom veku, alebo z nejakých iných dôvodov by to nemuselo u mna fungovat a mala by som krvácanie aj počas tabliet, kedže aj to sa stáva...odporučate, či radšej nezasahovat do toho, ked už sa mi to teraz tak upravilo...vdaka

    Dobrý deň,
    tablety môžete brať úplne bez prestávky a nebudete mať problémy s menštruáciou. Krvácanie pri antikoncepcii je iba pre psychologický efekt, aby ženy mali pocit, že majú menštrucáiu, ale nemusíte ju vôbec mať.