• Menzes

    Dobrý deň, písala som vám ohľadne hnedého špinenia pri HAK. Chybu pri užívaní som neurobila, akurát iba raz som zjedla zmes na špagety ktorá obsahuje sóju. Vypila trocha Kofoly ale vždy som sa chránila aj spermicídnym gélom pharmatexom. Špinenie prestalo, začala som krvácať pár hodín dosť silno a teraz pozorujem jasnú červenú krv len pri utretí. Pohlavný styk som mala 21.5 a 24.5. ukáže mi už test niečo?

    Dobrý deň,
    tehotenstvo je takmer na 100% vylúčené, krvácanie môže byť z inej príčiny. Ak by ste čisto teoreticky otehotnela toho 21.5.2023 tak bude test pozitívny okolo 4.6.
    Kofola a sója rušia efekt antikoncepcia naozaj iba teoreticky.