• laparoskopia a tehotenstvo

    , Autor: lienocka2318

    Dobry den chcela by som sa opytat uz rok sa snazim otehotnet ale bez uspesne pan doktor ma poslal na laparoskopiu na prefuk vajecnikov a kvoli menstruacii lebo pokial neberiem duphastol tak nemenstruujem ktoru som mala 9.12.2014 lenze 2.12 som mala pohlavny styk a manzel sa pozabudol ze sa nemame snazit a isiel naplno .po laparoskopii som spinila 5 dni a menstruaciu som mala dostat 17.12.2014 ale nedostala som .25.12 sme maly pohlavny styk nenaplno a na druhy den som spinila ale len 2 dni bola to menstruacia alebo este to polaparoskopii ?Mohla som otehotnet ?aa ako mam teraz zacat brat duphastol ? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    v prvom rade ste styk nemala mať min. mesiac od operácie, pretože sa zavádza prístrojová technika i do krčka maternice a pri styku ste mohli do matrenice zaviesť infekciu!špoiniť ste preto po zákroku mohla a môžte i dlhšiu dobu, vzhľadom na manipuláciu oblasti krčka
    či ste alebo nie ste tehotná zistíte zakúpením si teh.testu, prípadne navštívte lekára nech vám urobí UZV kontrolu a podľa toho by ste zvolila ďalší postup
    s pozdravom