3M Nexcare™ ColdHot™ gélové obklady

3M Nexcare™ ColdHot™ gélové obklady

26.11.2012

V dnešnej dobe sa kladie dôraz na na zdravý spôsob života, na alternatívnú medicínu a prevenciu. Prečo nevyužiť prirodzenú silu tepla / chladu ako zvládnuť zdravotné problémy?

Nexcare™ ColdHot™ gélové obklady sa používajú budˇ ako flexibilný chlad alebo ukľudňujúce teplo. Terapia chladom sa využíva pri akútnych zraneniach pohybového aparátu (napr. výrony, udreniny, pooperačné stavy, zápal prsníkov),  terapia teplom pomáha odstrániť spazmy, kŕče (napr. bolesti chrbta, artritída, menštruačné kŕče, bolesti uší, brucha). Rada výrobkov 3M Nexcare™ Coldhot™ je dostupná pre každého, a jednotlivé typy sú tvarovo prispôsobené ľudskému telu. TIP: V tomto ročnom období zohriaty gélový obklad pomáha zaspávať unaveným detičkám alebo ich mamičkám.

  •  Nexcare Coldhot Comfort: rozmer 26,5 x 10 cm

    Štandardný rozmer do každej rodiny. Vhodný na väčšie časti tela (napr. pooperačné stavy kolena, členku, ramena – v chladnom režime, alebo brucho, kríže – v teplom režime). Výhodou tohto výrobku je ochranný obal, ktorého súčasťou je pás na prichytenie so suchým zipsom. Takto si viete obklad cielene prichytiť na to miesto, ktoré potrebuje.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Adriana Smolenová, Sobrance

Marcela Krajnaková, Veľký krtíš

Miriam Hanzelová, Malacky

Elena Objalová, Bratislava

Katarína Papová, Oravský Podzámok