Skráťte si dlhé zimné večery spoločenskými hrami!

Skráťte si dlhé zimné večery spoločenskými hrami!

3.12.2012

Skráťte si dlhé zimné večery a strávte ich s vašimi deťmi a spoločenskými hrami! Ak odpoviete správne na súťažnú otázku, štyrom z vás pošleme niektorú z týchto hier:

Dobrodružstvo s angličtinou - vzdelávacia hra s kartami

Dobrodružstvo s angličtinou“ je kolekcia vzdelávacích hier pre deti na podporu učenia angličtiny s dôrazom na tvorenie jednoduchých viet. Kúpite aj na www.mamaaja.sk!


Pán Poštár

Treba doručiť poštu! Pešo, na bicykli alebo taxíkom - vyberte sa do ulíc, aby ste ako prvý doručili všetkých 24 listov adresátom! Spoločne s rodinou a priateľmi sa zúčastnite týchto vzrušujúcich poštárskych pretekov! Kúpite aj na www.mamaaja.sk!


Pavúčia sieť

Pavúčí muž musí opäť bojovať za spravodlivosť. Doktor Octopus, Sandman a Škorpión ohrozujú svet. Na boj proti zločincom Spiderman využíva svoj pavúčí zmysel, nadpriemernú inteligenciu a spoľahlivú sieť. Vaša pomoc bude pre neho tiež určite užitočná. Pripojte sa k Spidermanovi a zažite skutočný boj! Veľké dobrodružstvo pre milovníkov Spidermana.

SPUZZLE

Ak máte radi puzzle, obľúbite si aj SPUZZLE! Spuzzle je jednoduchá a zábavná hra, v ktorej musíte ako prvý uložiť komplet svojich piatich skladačiek. Pozor však na špeciálne karty. Môžete prísť o dielik skladačky alebo získať jeden navyše - hlasno zavolajte:„SPUZZLE"!

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Darina Molicová, Dunajská Lužná

Anna Kalbová, Humenné

Simona Marková, Skalica

Zuzana Galisová, Poprad