Vyhrajte víkendový pobyt v hoteli Salamandra!

Vyhrajte víkendový pobyt v hoteli Salamandra!

19.11.2012

Vyhrajte 1x víkendový pobyt v Hoteli Salamandra pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov, v termíne podľa vlastného výberu (okrem top termínov - Vianoce, Silvester, Veľká noc)

  • 2x ubytovanie v rodinnej izbe
  • raňajky formou bohatých bufetových stolov
  • večere
  • vstup do wellness centra hotela.

Hodnota pobytu: 300,- €

Keď wellness, tak aj pre deti v novom Hoteli Salamandra

Všetci to poznáme, rodinný výlet či dovolenka končievajú často vystresovanými rodičmi a znudenými či otrávenými deťmi. A presne to sa vám v Salamandra Hoteli a okolitom rezorte nemôže stať. Už len pohľad na maskota hotela, ktorým je, ako inak, rozkošné zvieratko s podobným menom, zaujme vaše deti natoľko, že sa nebudú vedieť od neho odtrhnúť. To je však skutočne iba začiatok. V hoteli je pre ne nachystaných množstvo zábavných aktivít, o ktoré sa starajú neustále prítomní animátori. K dispozícii je detský klub či ihrisko, so zábavou sa počíta, samozrejme, aj vonku v prírode. Čerešničkou na torte však bude zábava vo vodnom živle.

Zo skúsenosti vieme, že deti často sprevádzajú svojich rodičov do wellness centier, ale nie vždy je to tam pre ne bezpečné a vhodné. V Salamandra Hoteli vymysleli preto systém oddelených časov pre deti a dospelých. Pre deti bude pripravený detský bazén v ich hravom, pritom však bezpečnom štýle, ktorý pritiahne aj tých najväčších malých bojkov. Okrem zábavy vo vodnom živle sa tu naučia aj zdravému otužovaniu pobytom v saunách. Vo vyhradených časoch v nich budú podmienky nastavené špeciálne pre potreby detského organizmu. Okrem toho, všetky aktivity detí vo wellness centre budú pod stálym odborným dozorom.

Už vám niekedy napadlo, že aj vaše bojazlivé či hyperaktívne dieťa by sa mohlo naučiť relaxovať pri masáži? Mimo medicínskej praxe sa s detskými masážami bežne asi nikto z nás nestretáva. V Salamandra Hoteli sa rozhodli, že pôjdu aj touto priekopníckou cestou. Vedia, že väčšina detičiek masáže miluje a dokáže si ich vychutnať. Navyše, ak si dieťatko na masáže zvykne, naučí sa oddychovať, čo je v dnešnom zrýchlenom svete nesmierne dôležité. Pri masáži bábätka je potrebná aj prítomnosť mamičky, väčším deťom stačí vedieť, že rodičia sú nablízku. Platí však, že masáže by nemali trvať príliš dlho a rozhodne by mali byť vedené špeciálne vyškolenými masérmi. Nečakajte však biele plášte, tie pripomínajú deťom lekárov...


SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Andrea Lesková, Veľký Fokmar