Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • namyslanie chorob

    , Autor: herba

    dobry den.chcela by som prosit o radu...moja 8 rocna dcera si namysla ze ma smrtelnu chorobu.ak jej nachodou boli nieco tak to je jej prva otazka ci nema smrtelnu chorobu.mame sa obratit na psychologa alebo este pockat?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Už som odpovedal, možno to rozšírim v tomto veku to nie je bežné. Možno to vyplýva zo situácie, že niekto v rodine zomrel, v každom prípade by som konzultovala detského psychiatra.