Poradňa pediatra

Poradňa pediatra
11,510 otázok

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu. 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • srdce

  , Autor: Registrovaný používateľ

  mila pani doktorka co mam robyt ak moju 12 rocnu dcerku boli niekedy srdiecko ? dakujem za odpoved.

  Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

  Deti v tomto veku srdiečko zväčša nebolieva, majú pocit bolesti na hrudníku, ktorý vychádza z iných štruktúr na hrudníku. V medicíne je ale všetko možné a ak si sťažuje na bolesti na hrudníku opakovane, určite navštívte lekára.

Podobné otázky

 • Zachvaty placu a zlosti

  , Autor: Tinqa

  Dobry den. Mam 3a pol rocnu dcerku. Zacala chodit do predskoly a s detmi sa krasne hraje. Pocuva ucitelky. Pocas obeda sedi pekne pri stole ale ako nahle pred nu postavia tanier s varenym jedlom zacne srdcervuco plakat ak akoby chcela zvracat. Doma sa to tiez stava a neviem preco. Chce stale len svoje polievku ale nic ine varene. Neviem ako to mam riesit. Je to velmi stresujuce. Ostatne deti sa jej velmi boja ked sa takto sprava. Je strasne tvrdohlava. Snazim sa jej vysvetlit nech aspon ochutna ale ignoruje ma. Prosim poradte. Dakujem. Tina

  Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

  Ešte nie je nastavená na jedenie v cudzom prosteredí mimo domava. Ak by ste ju mohli vziať zo škôlky skôr, aby obedovala doma, bolo by to možno riešenie. Deti v tomto veku ešte radi jedia stále to isté, ak je jedlo zdravé, obsahuje zeleninu, mäso, ovocie, strukoviny, obilniny, mlieko, mliečne výrobky, nemusí mať stále niečo nové. Postupne sa bude jedálníčkek meniť.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: