Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Denne pomocovanie

    , Autor: rena-2

    Dobry den, chcela by som poprosit o radu: mame trojrocneho syna, ktory je uz takmer rok odplienkovany (nema plienky ani v noci). Pekne chodil na wc, nepocikaval sa ani v noci. Asi pred dvoma tyzdnami sa zacal pocikavat. Ujde mu moc, az potom uteka na wc. V noci sa nepocika. Tento problem ma len cez den. Co to moze sposobovat? Mam to zacat riesit s pediatrom? Dakujem velmi kene za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môže to mať rôzne píčiny: je prechladnutý, má začervenanie v oblasti ústia močovej trubice, býva zaujatý hrou a zabudne, že treba ísť cikať. V každom prípade by som navštívila lekára a skonzultovala s ním uvedené ťažkosti.