Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Otostick

    , Autor: Ann12

    Dobry den prajem,
    Chcela by som sa informovat ohladom otostick. Namiesto otostick baby som svojou nepozornostou objednala otostick. Je tam nejaky znacny rozdiel okrem velkosti usnych nalepiek? Da sa pouzit pre dieta (6 mesacne)aj normalny otostick? Dakujem pekne

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je neviem čo je otostick. Ak sú to ušné paličky s vatičkou, tak do uška dieťatka sa nemá nič pchať, jedine s vatovou paličkou uško - vonkajšie ucho a za uškom- vysušiť priestor.