Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Let

    , Autor: Mimipanagi

    Dobrý deň žijeme v zahraničí a chystáme sa domov na slovensko lietadlom malý bude mať v čase letu skoro 7 mesiacov no dosť sa obávam toho letu ako to zvládane. Môžete mi prosím vás dat nejaké rady čo treba? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak je kojený, je ideálne ho počas vzlietania a pristávania kojiť. Inak žiadne špeciálne odporúčania nie sú, len mať so sebou dostatok tekutín ak nie je kojený, vlhkú handričku na utretie tváričky, pretože v lietadle je sucho. Ak nie je kojený, pri vzlietaní a pristávaní mu dajte cumlík.