Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Bolesť hlavy

    , Autor: Emmuša

    Dobrý deň, je mi 13. Skoro stále má hrozne bolí hlava niekedy sa to už ani vydržať nedá. Niekedy ma začne v hlave strašne pichať a ja už neviem čo mám robiť. Lieky nechcem brať. Neviete prosím vás z čoho by to mohlo byť? Vopred ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môže to mať veľmi veľa príčin. Zapíšte si do malého kalendárika asi tri týždne deň, kedy vás bolela hlavy, prípadne aj čo ste vtedy robila , jedla aký ste mali režim . Keď sa ukáže, že vás fakt hlava často bolí, teda v zásade každý týždeň aspom raz, je na mieste vyhľadať lekára.