Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Dieta

    , Autor:

    Mozem sa kontaktovat ak nam zarasta fontanela uzatvara sa je na spic prsta uzatvorena boli sme na neurogii a tam nam povedali ze je vsetko ok je to nieco vazne robi vsetko co v 4-mesiaci robit ma otaca sa dviha hlavicku rucksmi nozkami kopka usmev zachyteny a aj si rozsprava a dviha nam hlavicku uz aj hore dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem preo hovoríte o kontakte.
    Jedná sa síce o predčasný uzáver fontanely, ale okiaľ sa dieťatko bude správne vyvíjať, hlavička primerane rásť nie je potrebné žiadne špeciálne vyšetrenie ani liečba. Sleduje to váš pediater, prípadne s neurologickými kontrolami.