Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • fistula

    4-synovi diagnostikovali fistulu pri konecniku.O co vlastne ide a ako prebieha liecba?Je nutny operacny zakrok?Je moznost recidivy? dakujem vopred za odpoved andrea

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Fistupa môže mať rôzne prejavy, skôr či neskôr je potrebné podrobné vyšetrenie a potom sa rozhodne o liečbe. Tá býva chirurgická.