Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Zdrave bruško

    Dobrý deň, prosim Vás chcem sa spýtať: mám trojmesačného chlapčeka a kojím ho ale už cca 2 tyždne nemal stolicu - moja pediatrička mi povedala, že 7-10 dní u kojených bábätiek to môže byť ale on nekaká už dlhšie ale na druhej strane ho ani nebolí bruško ani neplače-je kľudný len sa mi zdá, že častejšie prdká a dosť to zapácha tak by som chcela vedieť či je to normálne alebo by som mu po takých 10dňoch mala dať čípok alebo sa mám lepšie stravovať? Prosím poraďte mi. Ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Vaša lekárka mala pravdu a ako pekne popisujete, keďže mu nič nie je a má vetry, je všetko v poriadku. Po dvoch týždňoch nekakania by som vyhľadla vašu detskú lekárku, aby prehmatala bruško, nič by som nepodávala.