Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Problemy nasich chlapcekov...

    Dobry den! Mam 19 mesacneho syna a este sa mu neda stiahnut cela predkozka. Vzhladom na to ze, v dvoch mesiacoch mal zapal obliciek (odvtedy ma vsetky testy v poriadku) doktorka nas uz poslala k urologovi. Ten mu to nasilu stiahol do polovice a o dva tyzdne mame prist znova a dokonci to uplne. Teraz to ma cele cervene a dokonca tam ma aj biely hnis. Kazdy vecer ho kupeme v kamilkach, potom mu na to davam mast Opthalmo-Septonex. Je to bezne, alebo mam ist radsej s nim na kontrolu k detskej doktorke, prip. aku mast by ste nam este poradili? U urologa sme boli v stredu (9.4.), no nezda sa mi, ze by to mal lepsie. Dakujem!

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Už ste to iste vyriešili, je to veľmi nepríjemné ošetrenie pre chlapčeka. Ja by som dala kúpele aj v repíku a lokálne aj ophtalmoFramykoin. Iste by ste boli bývali urobili dobre, keby ste navštívili vášho lekára.V týchto situáciách platí, že určite treba navštíviť lekára vtedy, keď sa predkožka nedá po pretiahnutí znovu vrátiť späť.