Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • nosná mandľa?

    Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, či je to možné, že by aj malé bábo malo zväčšenú nosnú mandľu, starší syn ide zajtra na hospit. na ADT, tak som si niečo ešte o tom čítala no a mladší syn /10 mesiacov/, má tiež podobné príznaky-opak. infekty DC, dýcha ústami, akoby prehľtal soplíky, ale nádchu viditeľú nemá, ani odsať to nejde, v noci nekľudne spí, budí sa často a býva aj unavený, tak či je to možné aby taký drobec mal tiež takúto diagnózu. Ďakujem!

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V zásade to je možné a jasno do situácie vnesie odborník otorhinolaryngológ, ktorý dieťatko vyšetrí.