Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • biela tekutina na penise 21 mesač.chlapčeka

    chcem sa spýtať kedy zmizne biela tekutina dosť asi hustá pod kožičkou na penise?teraz sa nám po sťahovaní urobila na boku dierka ale zatiaľ nič nevyteká.už to máme aj červené.máme navštíviť lekára?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Tá biela tekutina by zmizla určite spontánne, ale ako udávate, máte v okolí aj začervenanie, tak radšej navštívte lekára.