Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Očkovanie na5rokov

    , Autor: Patris

    Dobrý deň, 3.8 sa môj syn mal očkovať druhou dávkou ale zabudli sme nato. Dnes sme boli za pani doktorkou ale žiaľ má dovolenku do 22.8... je to v poriadku taký rozostup? Prvé očkovanie na 5rokov mal 31.5

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem o aké očkovanie sa jedná, takže neviem rozhodnúť.
    Treba si dátumy očkovania pamätať, všetci máme veľa pacientov a vynechanie očkovania po objednaní nám zbytočne blokovalo termín a ešte musíme nájsť iný.
    V žiadnom prípade však nedošlo k problému s očkovaním ako takým, ke*ď sa pani doktorka vráti z dovolenky, dohodnite si nový termín. Nič ste nezmeškali.