Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Hemofilus

    , Autor: Janina2112

    Dobrý večer chcem sa spýtať moja dcérka má hemofilus dostali sme pamycon na to do očiek a do nošteka . Občas sa malá sťažuje že ju bolia kĺby nohy ruky dnes pred spánkom trocha vzadu krk chcem sa opýtať či je to v pohode akoze s ochorenia alebo môže viesť niečo vážnejšie ? Mala je inak čula .Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    S hemofilom vo výtere to pravdepodobne nesúvisí. AK by si na to sťažovala opakovane, treba sa poradiť s lekárom.