Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Nádcha

    Dobrý večer pani doktorka mam 1a pol rocneho synceka.. prvý krat mi dostal natku .. uz dnes vecer mal teplotu 37,4 a cez den 37,7 tak som sa rozhodla ist na pohotovost ak sa mu chytilo stoho hrdielko.. Na pohotovosti mi dali antibiotika PENBENE... dosli sme domov. vyspal sa a zrazu nema ani pelotu ani soplik nic je culi na nespoznanie ... a teraz neviem ci mu mam davat tie natibiotika.. nechcem mu zatazovat zbytocne zaludok tak vas poprosim o radu...:(dakujem velmi pekne...

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak ste antibiotika začali dávat, pokračujte v nich celých desat dní. AK ste antibiotika ešte nezačali dávat, tak ich ani nedávajte, najneskor do dovch dní navštíbte vášho lekára pre skontrolovanie stavu.