Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Mlieko 1 a 2

    Dobrý deň chcem sa opýtať, mame prejsť na Nutrilon 2 avšak ostalo mi este z Nutrilon 1, mohla by som tieto dve mlieka prip.zmiešat? Napr 3odmerky z 1 a 3 odmerky z 2? Alebo ako prejsť na dvojku? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    dopapajte jednotku a potom môžete ale nemusíte prejsť na dvojku. AK dieťa dobre priberá, začne dostávať príkrmy, je možné pokračovať aj mliekom č. 1