Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Mliečna kaša

    , Autor: Vladik

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, mám 7 mesačnú dcerku ktorú kojím (samozrejme papá už prikrmy - zeleninu, maso, ovocie..) a ako prvú večeru som jej začala dávať mliečnu (zarábanú s vodou) neochutenú kašu, je to v poriadku? Alebo mám jej dávať radšej nemliečnu? Vopred ďakujem za vašu odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite jej dávajte mliečnu kašu práve preto, aby mala v strave bielkovinu kravského mlieka, ktorá v mliečnej kaši je v primeranej forme.