Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Odpoved k otazke bolesti a plac

    , Autor:

    Pani MUDr Marta Špániková. Ďakujem za odpoveď. Chcem len dodať že nekojím pretože užívam citalex 20mg a to už 3tí rok,a bolo mi povedané že sa kojenie neodporúča..Tak preto nekojím..Ten espumisan dávam ale mám pocit že žiadna zmena. Čo sa týka toho hupania a tej koliky..no ono každý si myslí že preháňam alebo čo nikto ma nebere vážne.Ten plač atd netrvá 20 min ona plakáva celé dni od narodenia už a to prešlo 7týždňov odvtedy,keby ju nehúpem ona by sa neutíšila,skúšala som ale ona plakala až chrčala..a to robi stale..raz za den zaspi na 3hodky a to je celé,zvyšných 21hodín ju musím húpať a aj papať ked jej idem robiť musí ju medzitým nekto húpať lebo by sa snáď zadusila plačom..a ani na rukách sa nevie ukludniť..a toto keď hovorim lekarovi tak on jak keby ma ani nepočúval..ja som už zúfalá...a napriklad aj keď už zaspi za 15-20min sa z plačom zobudí...poradte prosím čo mám robiť... :(

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak je to naozaj tak, pravdepodobne by som dieťa odoslala na neurologické vyšetrenie ako nepokojné dieťa. Na takýto problém je naozaj ťažké odpovedať na diaľku.