• Bolesť na dotyk v oblasti pupka

    Dobrý deň, aktuálne som v 36tt. Od rána pociťujem na dotyk bolesť na pravej strane tesne od pupka. Bábätko je otočené hlavičkou dole. Čo môže túto bolesť spôsobovať ?
    Na poslednej poradni som mala všetky výsledky v poriadku a počas celého tehotenstva nemám žiaden problém.

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Môže sa jednať o kopance plodu, prípadne aj o zväčšovanie maternice. Ak boli výsledky všetkých vyšetrení, ako aj nález v poriadku, odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.