• Tehotenstvo a vyššie TSH

    Dobrý deň som v 11t+4, bola som na kontrole u gynekológa a z testov krvi mi vyšlo S-TSH 4,08 a TPO 0,64. Pán doktor mi dal výmenný lístok na endokrinológiu ale termín som dostala až na 10.9 je v poriadku čakať tie 2 týždne na vyšetrenie neublíži to bábätku?

    Dobrý deň, za dva týždne sa nestane nič. Ak by sa však stav zanedbal pár mesiacov, mohlo by to mať vplyv na tehotenstvo. Postupujte podľa odporúčaní endokrinológa, ako aj Vášho obvodného gynekológa.