• Spermie na ruke

    Dobrý deň, s priateľom sme sa hrali, ja som ho urobila rukou, spermie si následne poutieral plachtou,pretože sme v ten moment nič pri sebe nemali,ruky si tiež poutieral no neumyl, na rukách tvrdí ,že nemal nič a ja som tiež nič necítila keď sa ma potom aj on dotýkal po menšej chvíľke šiel urobiť on mňa,no len povrchovo,raz do mňa strčil jeden prst… ráno som si to celé prehrala a veľmi sa zľakla, na ďalší deň mi prišlo zle a mám zvýšený vlhký výtok,veľmi sa bojím, vieme bola to hlúposť no je možné že by som bola tehotná?

    Dobrý deň, za daných okolností si myslím, že tehotná nebudete. Pre Váš kľud sa do budúcna podobným situáciám snažte vyhnúť.