• Nutridrinky v tehotenstve?

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa spýtať, či je môžem v 3.trimestri piť Nutridrink compact (bez príchute) , vzhľadom k tomu, že som na prísnej žlčníkovej diéte, užívam aj Femibion vitamíny (nebude to už veľa?). Nad Nutridrinkom som premýšľala, preto aby dieťa malo nejakú výživu.
    Ďakujem vopred.

    Dobrý deň, Nutridrinky v tehotenstve je možné konzumovať. Najvhodnejšie je sa poradiť s Vašim obvodným gynekológom, či celkovo s vyšetrujúcimi lekármi, ktorí poznajú všetky výsledky vyšetrení, nález y a najobjektívnejšie sa Vám budú vedieť vyjadriť.