• Cuketa

    Dobrý deň,

    Chcem s opýtať mala som dnes jedlo kde bola aj cuketa poprazena na oleji s cibuľou. Po zjedeni také strednej-menšej cukety sa mi zdala trošku horka (pripisovala som to cibuli na ktorej bola prazena) ale po zjedeni obedu som zapla google a vybehlo na mňa že sa horka cuketa nesmie jesť len hrozí otrava.

    Neviem čo mám robiť (či vyvracať obed) , resp či je bábätko v brusku v nebezpečí, ak by som sa aj nejako otrávila.
    Som v 7 mesiaci.

    Vopred dakujem za vašu odpoved.

    Dobrý deň, ak bola cuketa dostatočne tepelne opracovaná, myslím si, že to bude v poriadku. Nevidím dôvod na obavy. Ak nemáte žiadne tráviace ťažkosti, ani iné ťažkosti, úmyselne si vracanie nespôsobujte.