• Časté otáčanie

    Dobrý deň chcem sa spýtať som 24 týždeň a často sa v noci tocim lebo si neviem nájsť miesto aj 50 krát za noc chcela som sa spýtať či sa môže týmto otáčaní bábätko zamotať do pupočnej šnúry myslím tým krk? Alebo hlavičku keď sa tak často otáčam. Ďakujem s pozdravom

    Dobrý deň, ak sa otáča, či celkovo hýbe matka, neznamená to, že pohyby matky kopíruje aj plod. Dieťa nemá až toľko miesta, aby sa pri každom pohybe alebo otočení matky otočil tiež. Takže sa nemusíte obávať.