• Angle sound

    Dobrý deň je angle sound bezpečný aj v 23 týždni? Kúpila som si ho na občasné použitie keď necítim pohyby dlhšie a y som nestresovala toľko. Nemôže nejako uškodiť? Samozrejme pár sekúnd mi trvá kým najdem srdiečko ale vždy som kludnejsia. Len chcem vedieť či je to bezpečné? Ďakujem

    Dobrý deň, áno, nemusíte sa obávať. Je to rovnako bezpečné ako USG vyšetrenie.