• Mikrovlnka

    Ešte otázka isla som si dat popcorn do mikrovlnky a zrazu zacala vnutri blikat bzucat a horiet a blikat tak som ju okamzite vypla zo zasuvky a hned som popcorn vytiahla a vyhodila uz mam tu mikrovlnku 15 rokov ale kdesi som citala ze ziarenie z mikrovlnky je nebezpecné pre tehotnu chcem sa spytat ci je dovod sa obavat samozrejme hned som vypla a dym vyvetrala keďže horela. Ale len chcem vediet ci vadi ze som hned vytiahla ten popcorn a vyhodila a ci hrozi nejake kvazi oziarenie? Alebo či niečo hrozí z takej starej a bzuciacej mikrovlnke? Dakujem
    PS: za tieto otazky vam tiez zaplatim dakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak bola mikrovlnná rúra vypnutá a vytiahnutá zo zásuvky, žiadne žiarenie Vám nehrozilo, nemusíte sa obávať.