• Sono na jednom mieste

    Chcem sa spýtať robili kontrolné mi sono či je všetko ok a nejaký čas ostali 5 min na jednom mieste kvôli meraniu môže dôjsť k prehriatiu plodovej vody alebo by museli byť dlhšie na jednom mieste?
    Ďakujem za odpoveď som 21+4tt

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. USG nemá také termické vlastnosti, aby došlo k poškodeniu plodu. K prehriatiu plodovej vody určite nedôjde. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.