• Špinenie

    Dobrý deň pán doktor. Som momentálne v 20 tt. Dnes sa mi na toalete objavila na papieri ružovkastá krv, nebolo jej síce veľa. Pri poslednej kontrole bolo všetko v poriadku. Ďalšiu kontrolu mam až budúci týždeň. Chcem sa opýtať či sa niečo také stáva bežne alebo je potrebne navštíviť lekára. Žiadne iné komplikácie nemám okrem bolesti krížov. Ďakujem

    Dobrý deň, keďže nepoznám nález, ani žiadne výsledky vyšetrení, či USG nález, informácie, či všetky okolnosti, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.