• Naťahovanie

    Dobrý deň chcem sa spýtať som v 20 tt a dnes som upratovala skriňu vrchné regále mám vysoko tak sa musím naťahovať hore rukami aj dať na špičky aby som dosiahla chcem sa spýtať či takéto naťahovanie do výšky môže ublížiť kamoška má strašila že pri vesani záclony jej odtiekla plodová voda a v podstate toto bol podobný pohyb. mám sa obávať alebo je to v poriadku.

    Dobrý deň, predpokladám, že kamarátka nebola v 20. týždni tehotenstva ale v termíne. Ak boli výsledky všetkých vyšetrení, ako aj nálezy v poriadku, nemusíte sa obávať. Tehotenstvu ste určite neuškodili.