• Bolesti lonovej kosti, panva , svalovica.

    Dobry deň, som 32tt a boli ma par dni ,,medzi nohami’’ ako svalovica . Je to normalne? Som prvorodicka . Tehotenstvo bez komplikacii . Všade čitam ze sa roztahuje maternica a priprava na porod . Mne to prijde priskoro . Dakujem . Pekny dnik.

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Nemusí sa jednať o nič vážne, môžete pociťovať len naťahovanie väzov závesného aparátu maternice, ktorá sa každým dňom zväčšuje. Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.