• Pokrčené nohy

    Ešte sa chcem spýtať síce hlúpu otázku ale keď spím na boku s výrazne pokrčenými nohami k bruchu chcem sa spýtať či to nevadí som v 20 tt a bola mi zima tak som zaspala v takom klbku že som mala skrcene veľmi k bruchu nohy. Zaspala som a zobudila som sa na diskonfort. Chcela by som len vedieť či je to v poriadku alebo niečo hrozí? Ďakujem.

    Dobrý deň, ako som Vám už niekoľkokrát písal, to, že ste tehotná neznamená, že ste postihnutá, či chorá. Nemusíte sa až takto príliš sledovať. Tehotenstvu ste neublížili. Nemusíte sa obávať.