• Zle dýchanie

    , Autor: Florencia 5

    Ešte sa chcem spýtať pán doktor dnes som bola v obchode a mali tam strašne dusno nevyvetrane úplne zle s tým že som sa zhovárala s predavačkiu po chvíli som začala cítiť že lapam po dychu zle sa mi dýchalo musela som si sadnúť no aj tak sa to zhoršovalo. Nemohla som poriadne dýchať a takmer som odpadla keď som nabrala silu odišla som. Len chcem vedieť či nedostatok kyslíka na tú dajme tomu pol hodku čo som tam bola a takmer odpadla nemohol ohroziť bábätko a ublížiť mu. Hneď ako som došla domov som si ľahla a oddychujem len som zvedavá či je to riziko alebo môžem byť v kľude

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, vplyv na tehotenstvo to nemalo, pre Vás to však muselo byť nepríjemné. Stav si odsledujte. Pri pretrvávaní ťažkostí ako aj v prípadne nejasností navštívte ošetrujúcich lekárov.