• Magnézium lactas galvex500 mg

    , Autor: Florencia 5

    Dobrý deň dnes som sa trošku viac ponamáhala pri upratovaní a chcem sa spýtať začala som mať silné bolesti kŕče lekár povedal že v prípade bolestí mňa nasadiť magnézium 3* denne no povedal že keď budem mať silné bolesti tento typ magnezia môžem aj osem tabliet denne ale keď nemám bolesti nedávam si vôbec niekedy je úplne v poriadku deň no dnes som mala veľké bolesti dala som si dve tabletky ale bolesť bola neznesiteľná tak som si dala ešte dve čiže som užila v krátkom časovom intervale cca hodina 4 tablety magnesii lactas galvex bolesti prestali a je mi super. No chcem sa opýtať či je dôvod na obavy a či som to nemohla prehnať keď som užila taký počet tabliet? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, nie, nie je dôvod na obavy, magnéziové tabletky môžete užívať aj pravidelne v dávke 2x1 tabletka. V prípade bolestí sa môže dávka navýšiť, tak, ako Vám bolo odporúčané. Samozrejme, takto sa nedá bližšie objektívne vyjadriť, takže stále platí, že v prípade pretrvávania ťažkostí, ako aj v prípade nejasností je potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa.