• Žila na prsníku

    Dobrý deň. Mam 6,5 mesačné dieťa, stále dojčím, ale asi posledné 3 mesiace pozorujem na pravom prsníku výrazne vystupujúcu žilu smerom k dvorcu z vrchu a zboku, ktorá ani nemizme (mám tam už 3 roky fibroadenóm, ktorý sa nemení a chodim na kontrolu raz ročne). Na ľavom prsníku to nepozorujem. Môže to znamenať niečo vážne alebo je to pri dojčení normálne? Na kontrolu mám ísť až koncom augusta tak sa aspoň takto chcem dozvedieť ci je to niečo na skoršiu návštevu u lekára alebo je to normálne. Ďakujem a prajem pekný deň.

    Dobrý deň, ak ešte kojíte, prsníky máte do istej miery zmenené, mliekovody rozšírené, rovnako tak aj cievy. Je to normálne. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.